Захворіло у світі
11,910,220
Померло у світі
545,728
Вилікувалось у світі
6,505,587
Захворіло в Україні
50,414
Померло в Україні
1,306
Вилікувалось в Україні
23,119
Маск розповів, хто винен у затримках із випуском Model 3

Маск розповів, хто винен у затримках із випуском Model 3

На його думку, винними є роботи, на яких було покладено надто багато сподівань

Маск розповів, хто винен у затримках із випуском Model 3

Генеральний директор Tesla Ілон Маск визнав, що відставання від за планових обсягів випуску Model 3 сталося через надмірне покладання сподівань компаній на роботів. Про це повідомляє Futurism.

«Надмірна автоматизація в Tesla була помилкою. Якщо бути точним, моєю помилкою. Людей недооцінюють», – написав він у Twitter.

У Tesla все більше покладаються на раціоналізацію процесу збірки, саме так з’явилась одна з найбільш роботизованих ліній із виробництва автомобілів. Чим більше залучалося роботів, тим менше на лінії працювало людей. З часом стало ясно, що деякі частини виробництва авто не можуть бути успішно реалізовані роботами.

Наприкінці І кварталу керівництво Tesla зробило спробу розвінчати всі спекуляції стосовно того, що автовиробнику необхідне залучення додаткового капіталу. За останній тиждень зазначеного періоду компанії вдалося випустити 2020 седанів Model 3. Але у зв’язку з тим, що наприкінці І кварталу 2018 року компанія все ж не спромоглася досягти кількості у 2500 одиниць, як було обіцяно, аналітики продовжують сумніватися в анонсованому випуску 5000 автомобілів Model 3 на тиждень.

Як повідомлялося, автовиробник розповів, що випуск спортивного кросовера Model Y розпочнеться в листопаді 2019 року, а двомоторний повнопривідний варіант Model 3 випускати почнуть у липні 2018-го.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті