mind
Субсидії надаватимуться за кількістю проживаючих

Субсидії надаватимуться за кількістю проживаючих

З 1 травня право оформити субсидію не на всіх зареєстрованих, а на фактично проживаючих у помешканні осіб, збереглося

Субсидії надаватимуться за кількістю проживаючих
Фото: Shutterstock

З 1 травня право оформити субсидію не на всіх зареєстрованих, а на фактично проживаючих у помешканні осіб, збереглося. Про це повідомляє teplo.gov.ua.

«Держава йде назустріч родинам, в яких прописані повнолітні діти, які вже багато років не проживають з батьками, і пропонує доходи тих, хто прописаний, але фактично не проживає у помешканні, не враховувати під час розрахунку розміру субсидії», – йдеться в повідомленні.

Так, при оформленні субсидії мешканець квартири в декларації про доходи в розділі «склад сім’ї» має вказати родичів, котрі зареєстровані, але не живуть з отримувачем субсидії.

Разом із Декларацією треба подати заяву з проханням розглянути на комісії питання про нарахування субсидій на фактичну кількість людей, які мешкають у квартирі, а також надати документ, що підтверджує факт непроживання відповідної особи за цією адресою (довідка з місця роботи в іншому місці, довідка про навчання в іншому місці, про перебування на лікуванні тощо).

На підставі цієї заяви управління соціального захисту спрямовує в помешкання цього заявника державного соціального інспектора. Він у свою чергу складає акт обстеження матеріально-побутових умов проживання.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті