В офісі Subaru в Токіо пройшли обшуки, компанію підозрюють у фальсфікаціях

В офісі Subaru в Токіо пройшли обшуки, компанію підозрюють у фальсфікаціях

Автовиробник міг здійснювати махінації з показниками шкідливих викидів автомобілів

В офісі Subaru в Токіо пройшли обшуки, компанію підозрюють у фальсфікаціях
фото Wikipedia

Японська влада в середу, 16 травня, провела перевірку в штаб-квартирі автоконцерну Subaru в Токіо через фальсифікації даних про витрату палива і викиди шкідливих газів автомобілів, повідомляє японське видання mainichi.jp.

Під час інспекції буде проведено допит керівництва компанії, а також перевірка відповідної документації. Це перший раз за всю історію марки, коли в її головному офісі проходять обшуки.

Керівництво Subaru в середу оприлюднило заяву з вибаченнями перед клієнтами за спричинені незручності й пообіцяло докласти всіх зусиль для запобігання подібним випадкам у майбутньому.

Висновки про фальстфікацію даних були зроблені на основі доповіді автовиробника, оприлюдненої у квітні. Неправильні показники про витрату палива і викиди шкідливих газів стосуються щонайменше 900 автомобілів дев'яти різних моделей. При цьому не виключено, що підробка документації проводилися систематично з 2002 року на заводі компанії в префектурі Гумма.

При цьому стверджується, що вище керівництво корпорації не знало про цей факт. У листопаді 2017 року компанія була змушена відкликати 395 тисяч машин для повторної перевірки безпеки, оскільки при їх випуску тестування проводив «некомпетентний» персонал.

Скандал навколо Subaru став вже третім для автовиробників Японії. У 2016 році компанія Mitsubishi визнала факт масштабної підробки інформації про витрату палива, яка торкнулася понад 600 тисяч випущених машин.

Рік тому Nissan, ще один великий концерн, повідомив, що довгий час перевірку безпеки автомобілів на заводах перед відправленням до дилерських центрів здійснювали працівники без відповідної кваліфікації.

Subaru Corporation – японська корпорація, що займається виробництвом аерокосмічних транспортних засобів і автомобілів. Вона є партнером компаній Boeing і Lockheed Martin, виробляючи літаки і вертольоти по ліцензії цих компаній для уряду Японії. Станом на 31 березня 2017 року в компанії працювало 14,708 тис. співробітників.

Нагадаємо: прокурори США висунули звинувачення екс-голові Volkswagen через справу з вихлопними газами.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло