У Telegram вкрали назву криптовалюти Gram

У Telegram вкрали назву криптовалюти Gram

Принаймні так вважає керівництво месенджера і домагатиметься справедливості в суді

У Telegram вкрали назву криптовалюти Gram
фото Shutterstock

Керівництво Telegram Group Inc. подало судовий позов проти американського стартапу Lantah LLC, який планує випустити власну криптовалюта під назвою Gram. Про це пише галузеве видання Forklog з посиланням на CCN.

Позов зареєстрований 11 травня в окружному суді Сан-Франциско.

Telegram, як повідомлялося раніше, також планує випускати криптовалюту під назвою GRAM в рамках запуску блокчейн-платформи Telegram Open Network (TON). У компанії вважають, що Lantah порушив права на їх торгову марку.

«Telegram має пріоритетні права на товарний знак «GRAM», оскільки вже провів широко висвітлену і дуже успішну пропозицію угод про покупку криптовалюти, використовуючи цей термін. Компанія Lantah діє несумлінно і намагається отримати вигоду з плутанини, що виникає через практично ідентичні назви токенів обох компаній», – йдеться в тексті позовної заяви.

У свою чергу, глава Lantah Деніел Джеффрі заявив, що його компанія публічно використовувала назву Gram ще до того, як дізналася про намір Telegram вивести на ринок свій продукт з тією ж назвою.

«Це підтверджується наявністю прав на товарний знак», – уточнив він.

Нагадаємо, засновник Telegram Павло Дуров має намір створити свій інтернет, який неможливо зламати і заблокувати. Йдеться про захищену платформу Telegram Open Network (TON). Зараз творці платформи проводять закрите тестування сервісу Telegram Passport, який дозволить ідентифікувати особи користувачів Telegram за допомогою їх персональних даних.

При цьому на початку місяця Telegram відмовився від проведення публічного ICO. Загалом у ході двох раундів, останній з яких був закритий в кінці березня, Telegram зібрав $1,7 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті