Україна не зможе повернути собі окуповані РФ території – Волкер

Україна не зможе повернути собі окуповані РФ території – Волкер

Втім ціна подальшого наступу для РФ ставатиме дедалі вищою

Україна не зможе повернути собі окуповані РФ території – Волкер
фото Facebook U.S. Embassy Kyiv Ukraine

Спецпредставник США з питань України Курт Волкер вважає, що Україна поки не зможе повернути собі території, які окупувала Росія. Про це він заявив ВВС від час відвідання м. Попасна на Донбасі.

На його думку, надання Україні Сполученими Штатами летальної зброї є важливим, адже, якщо Україна зможе утримувати свої позиції, це «стане запрошенням для нових наступів». А якщо Україна матиме таку зброю, це дасть РФ зрозуміти, що їй не вдасться «отримати більшого, не заплативши за це високу ціну».

Цієї ціною, на думку спецпредставника, можуть стати нові санкції.

«Звичайно, українці не зможуть повернути територію, вже захоплену Росією. Росія надто сильна», – зазначив Волкер, але додав, що ціна подальшого наступу РФ лише зростатиме.

«Тож ті, хто сидить у Москві, повинні питати себе: а що ми від цього отримуємо, для чого гинуть наші люди?» – сказав спецпредставник..

Нагадаємо: раніше Волкер заявляв, що конфлікт на Донбасі не є етнічним, а штучно створений політикою Москви. На його переконання, немає ніякого внутрішнього конфлікту, немає підстав для громадянської війни, немає ніяких причин для бойових дій, крім присутності російських військ.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло