На Сумщині відновлять роботу три спиртзаводи

На Сумщині відновлять роботу три спиртзаводи

Йдеться про «Наумівський спиртовий завод», «Новосуханівський спиртовий завод» і «Сумиспирт», які не працюють вже тривалий час

На Сумщині відновлять роботу три спиртзаводи
Фото: Shutterstock

На Сумщині хочуть відновити роботу держпідприємств «Наумівський спиртовий завод», «Новосуханівський спиртовий завод» і «Сумиспирт», які не працюють вже тривалий час. Про це з посиланням на департамент агропромислового розвитку Сумської ОДА пише delo.ua

«Керівники цих спиртзаводів вважають, що необхідно провести реструктуризацію боргів до державного бюджету, щоб підвищити привабливість підприємств для інвесторів», – йдеться в повідомленні.

Разом з цим планується перепрофілювати виробничі потужності, перейшовши на виробництво технічних рідин. А також мати сировинну базу для безперебійного виробництва продукції і ринок збуту.

Відзначається, що в. о. голови Сумської ОДА Микола Подопригора запропонував підготувати меморандум про комплексних дії з відновлення роботи спиртових заводів Сумщини та створення робочої групи для розгляду та врегулювання кризових питань.

Раніше повідомлялось, що СЕТАМ продає майно державних Карапчівського та Вашковського спиртзаводів у Чернівецькій області.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті