Китайці склали свій рейтинг криптовалют, і лідирує в ньому не біткойн

Китайці склали свій рейтинг криптовалют, і лідирує в ньому не біткойн

28 криптовалют експерти оцінили за технологічністю, сферами застосування та інноваціями

Китайці склали свій рейтинг криптовалют, і лідирує в ньому не біткойн
фото Shutterstock

Біткойн опинився аж на 13-му місці в першому рейтингу криптовалют, який склали дослідники Центру з розвитку індустрії інформаційних технологій Китаю. А на першому місці в рейтингу опинилася друга за капіталізацією криптовалюта Ethereum, повідомляє галузеве видання BitFin.

В рейтинг увійшли загалом 28 криптовалют, які оцінювалися за такими критеріями, як «технологія», «застосування» та «інновація».

Ethereum, хоч і має високі оцінки в усіх трьох пунктах, став абсолютним лідером тільки в сфері «застосування».

На другому місці – криптовалюта Steem. Так високо вона піднялася, зважаючи на кількість оброблюваних транзакцій на однойменній платформі.

Третє місце – Lisk. На четвертому розмістилася NEO.

Замикає п'ятірку криптовалюта Komodo.

Біткойн – на 13-му місці, яке він розділив із Verge. Дослідники віддали належне першій криптовалюті як першопрохіднику в світі цифрових активів, поставивши їй найвищу оцінку за інноваційність. Однак вони вважають біткойн слабким у технологічному плані.

Ethereum Classic, Ripple, Dash, Litecoin і NEM не набрали достатню кількість балів для включення в основний рейтинг і зайняли з 16 по 28 місця.

Нагадаємо, найбільший банк Японії тестуватиме власну криптовалюту: клієнти банку зможуть конвертувати свої депозити в цифрову валюту.

А тим часом у Telegram вкрали назву криптовалюти Gram, компанія подає до суду.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло