ТОП-10 європейських країн, найбільш дружніх до криптовалют – рейтинг

ТОП-10 європейських країн, найбільш дружніх до криптовалют – рейтинг

Уряди цих країн зайняли прогресивну і далекоглядну позицію щодо цифрової валюти і блокчейну

ТОП-10 європейських країн, найбільш дружніх до криптовалют – рейтинг
фото Shutterstock

Організатори конференції BlockShow Europe 2018 створили рейтинг європейських країн, найбільш дружніх для криптовалюти і блокчейн-проектів, передає Forklog.

Швейцарія стоїть на першому місці в списку таких країн – завдяки своєму сприятливому регулюванню і прогресивній позиції уряду щодо стартапів. Левову частку в репутацію країни вносить кантон Цуг: цей адміністративний округ за останні кілька років став дуже привабливим місцем для інноваційних проектів. Саме в Цузі базується некомерційна організація Crypto Valley Association, головна мета якої – створення «провідної світової екосистеми блокчейна і криптографічних технологій».

На другому і третьому місцях розмістилися, відповідно, Гібралтар і Мальта, показавши схожу динаміку.

Загалом дослідники оцінили 48 європейських країн. При його складанні за основу були взяті такі аспекти, як розвиток політичної, правової та бізнес-сфер, а також податковий режим для криптовалюти.

Далі в списку йдуть Великобританія, Данія з її нульовою податковою ставкою на криптовалюту, Німеччина і Португалія, де доходи від цифрових валют не обкладаються податками.

Крім того, в десятку найсприятливіших для блокчейну країн увійшли Фінляндія, де віртуальні валюти звільнено від ПДВ, та Нідерланди.

А замикає рейтинг Білорусь – у цій країні був прийнятий декрет «Про розвиток цифрової економіки», згідно з яким всі доходи від операцій з криптовалютою і майнінгом звільнені від оподаткування до 1 січня 2023 року.

ТОП-10 європейських країн, найбільш дружніх до криптовалют – рейтинг
https://blockshow-rating.com

Конференція BlockShow Europe 2018 пройде 28-29 травня в Берліні. Конференція збере більше 80 спікерів зі світовим ім'ям, а також експертів з банківської індустрії, різних організацій і глобальних секторів світової економіки. Один з головних спікерів – відомий підприємець і засновник Wikipedia Джиммі Вейлз.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло