Ложкін призначив нового керівника «Самаан Капітал» замість Пивоварського

Ложкін призначив нового керівника «Самаан Капітал» замість Пивоварського

Компанія була заснована Пивоварським 2 роки тому

Ложкін призначив нового керівника «Самаан Капітал» замість Пивоварського
Борис Ложкін та Андрій Пивоварський
Фото УНІАН

Екс-міністр інфраструктури Андрій Пивоварський залишив пост керівника консалтингової компанії «Самаан Капітал», пише FinClub із посиланням на дані аналітичної системи YouControl.

ТОВ «Самаан Капітал» контролюється колишнім главою Адміністрації президента Борисом Ложкіним. 

Компанія була заснована в травні 2016 року Андрієм Пивоварським. З червня 2017 року її акціонером стала кіпрська компанія Ensitar, кінцевим бенефіціарним власником якої є Борис Ложкін.

З 15 травня підприємство очолив Ігор Григор'єв-Іваночко. Така особа з такими ініціалами була серед зарахованих у 2012 році студентів-бюджетників на економічний факультет КНУ ім. Тараса Шевченка за спеціальністю «Фінанси і кредит». У 2016 році він був призером Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Податкова система України».

Основний вид діяльності «Самаан Капіталу» – консультування з питань комерційної діяльності та управління, а також операції з нерухомістю.

Раніше повідомлялося, що екс-голову адміністрації президента бізнесмена Бориса Ложкіна виведено зі складу Національної інвестиційної ради і він планує повернутися в бізнес.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло