Голова «Української біржі» пішов у відставку

Голова «Української біржі» пішов у відставку

Тимчасово виконуючим обов'язки голови правління з 1 червня 2018 року буде перший заступник голови правління Євген Коміссаров

Голова «Української біржі» пішов у відставку
Олег Ткаченко
Фото: УНІАН

Біржова рада 24 травня 2018 року прийняла відставку голови правління «Української біржі» Олега Ткаченка, який очолював біржу з моменту її заснування, йдеться у повідомленні на сайті «Української біржі».

«Я прожив з «Українською біржею» істотну частину свого життя, але прийшов час рухатися далі. Хочу побажати колективу, з яким ми разом вже 10 років, подальших успіхів в якнайшвидшій реалізації всього задуманого. Упевнений, що біржа залишиться одним з найбільш активних драйверів розвитку фондового ринку України», – прокоментував своє рішення Ткаченко.

«Складно переоцінити внесок Олега Ткаченка в розвиток біржі. Таких професійних і одночасно небайдужих фахівців на нашому ринку небагато. Мені було дуже приємно працювати з Олегом в одній команді і сподіваюся, що Олег залишиться на фондовому ринку, і у нас ще буде можливість і привід співпрацювати», – коментує подію Артемій Єршов, голова Біржової ради «Української біржі».

Так, Біржова рада також ухвалила рішення з 1 червня 2018 року делегувати повноваження тимчасово виконуючого обов'язки голови правління Євгену Коміссарову, першому заступнику голови правління.

«Українська біржа» заснована у 2008 році, торги цінними паперами на цьому майданчику розпочалися 26 березня 2009 року. Сьогодні для торгів на «Українській біржі» доступні наступні інструменти: акції, облігації, ОВДП, інвестиційні сертифікати, ф'ючерси та опціони. Всі операції, які відбуваються на біржі, регулюються державою – регулятором фондового ринку Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті