МЕРТ запрошує український бізнес у торгову місію до Австрії

МЕРТ запрошує український бізнес у торгову місію до Австрії

Місія до Відня відбудеться з 4 по 6 липня 2018 року

МЕРТ запрошує український бізнес у торгову місію до Австрії
Фото: epo.org.ua

Офіс з просування експорту при Мінекномрозвитку (МЕРТ) запрошує українські компанії у торгову місію до Відня, яка відбудеться з 4 по 6 липня 2018 року, для виробників продуктів харчування (кондитерські вироби, макаронні вироби, органічна продукція, овочі, фрукти, ягоди та їх переробка), засобів особистої гігієни та товарів для дому, йдеться у повідомленні на сайті Офісу.

Як зазначається, реєстрація компаній у місії відкрита до 5 червня 2018 року.
«Ваші переваги від участі у торговій місії: можливість ознайомитися з веденням господарської діяльності на місцевому рівні; реальний досвід ведення переговорів з потенційними іноземними партнерами; корисні контакти, які згодом можуть перерости в контракти; нові знайомства з українськими експортерами, а  це нові бізнес-ідеї і навіть спільні проекти», – зазначає прес-служби Офісу.

Так, програмою місії передбачено зустрічі з представниками ритейлу, зустрічі з імпортерами та дистриб’юторами в форматі В2В, освітній захід щодо особливостей ведення бізнесу в Австрії, зустрічі з українською діловою діаспорою.

Як зазначається, компанія має бути готова  виробляти продукцію під private label.

Робоча мова торгової місії – англійська. Переклад не передбачено. Участь у програмі торгової місії безкоштовна для українських компаній. Водночас, учасники самостійно покривають дорожні витрати та витрати з перебування в Австрії.

Як зазначається, Офіс з просування експорту, наймає консультанта для організації В2В зустрічей для 10 українських компаній в Відні.

Так, у разі будь-яких питань, можна звертатися до відділу Бізнес-можливостей +380(67)-828-20-35,  jkotova@epo.org.ua, Юлія Котова.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті