АМКУ звинувачує ОККО та WOG у порушенні вимог економічної конкуренції

АМКУ звинувачує ОККО та WOG у порушенні вимог економічної конкуренції

Відбулося перше засідання у справі АМКУ проти великих паливних ритейлерів щодо підвищення цін на ринку палива

АМКУ звинувачує ОККО та WOG у порушенні вимог економічної конкуренції
фото Shutterstock

Антимонопольний комітет України провів перше засідання стосовно прийняття рішення у справі №128-26.13/102-17, розпочатій у зв’язку з наявністю ознак на ринку LPG порушення у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, повідомляє АМКУ.

Засідання АМКУ проти низки паливних ритейлерів, серед який WOG та ОККО, було проведене 24 травня. 

Окрім WOG та ОККО, відповідачами у справі є такі суб’єкти господарювання, як група «Надежда», ТОВ «Авантаж 7», ТОВ «Факторінг Груп».

АМКУ пояснило, що узгоджені дії даних компаній полягали у схожому підвищенні цін на автогаз, при його реалізації у роздріб у серпні 2017 року, при тому, що аналіз ситуації на ринку спростовує наявність об’єктивних причин для вчинення відповідачами таких дій, що призвело до обмеження конкуренції.

За результатами розгляду справи було запропоновано визнати порушення даними паливними компаніями законодавства про захист економічної конкуренції.

Як зазначено у повідомленні, певними відповідачами були озвучені зауваження, пояснення та доводи стосовно попередніх висновків у справ. Відтак, комітет запропонував надати додаткову інформацію, яка до цього не була надана такими відповідачами з порушеного питання до 6 червня 2018 року.

Наступні засідання відбудуться 29 та 31 травня.

Нагадаємо, АМКУ розслідує ситуацію на ринку бензину в листопаді – грудні 2017 року.

Раніше повідомлялося, що у своєму звіті за 2017 рік АМКУ повідомив, що протягом минулого року в мережах АЗС WOG і ОККО спостерігалися найвищі ціни на бензин А-95 і ДТ. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло