В Італії міністром економіки може стати затятий противник євро і Євросоюзу

В Італії міністром економіки може стати затятий противник євро і Євросоюзу

Новий прем’єр-міністр країни, юрист Джузеппе Конте, формує новий уряд

В Італії міністром економіки може стати затятий противник євро і Євросоюзу
romesightseeing.net

В Італії новий кабінет міністрів буде сформовано із представників популістського «Руху п'яти зірок» і антиєвропейської ультраправої партії «Ліга», передає Euronews.

Лідер ультраправих Маттео Сальвіні наполягає на призначенні міністром економіки країни економіста-євроскептика, 81-річного професора Паоло Савоні.

Савоні відомий своєю жорсткою критикою єдиної європейської валюти, а вступ Італії до Євросоюзу вважає «історичною помилкою».

«Якщо хтось тут виступає за уповільнення цього процесу змін і збирається порушити роботу, на яку у нас пішло 15 днів зобов'язань і компромісів, я, звичайно, дуже сильно розлючуся», – заявив Маттео Сальвіні, лідер партії «Ліга».

«Чим більше нас атакують, тим більше це мотивує мене продовжувати формування цього уряду, – зазначив, зі свого боку, глава «Руху п'яти зірок» Луїджі Ді Майо. – Люди, які нападають на нас, тим самим підтверджують, що ми на правильному шляху. Ми відправимо по домівках тих негідників, які жили за рахунок ваших податків протягом 20 років».

Як повідомлялося в ЗМІ, минулого тижня президент Італії Серджо Маттарелла затвердив запропоновану коаліцією кандидатуру юриста Джузеппе Конте на пост прем'єр-міністра країни і надав йому мандат на формування кабінету міністрів.

Нагадаємо, глава МВФ Крістін Лагард розказала про три загрози для світової економіки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті