mind
Samsung разом зі SK Hynix вкладуть у виробництво чіпів рекордні $42 млрд

Samsung разом зі SK Hynix вкладуть у виробництво чіпів рекордні $42 млрд

З них частка Samsung складе $28 млрд, а виробника напівпровідників SK Hynix – $14 млрд

Samsung разом зі SK Hynix вкладуть у виробництво чіпів рекордні $42 млрд
фото Shutterstock

Південнокорейські компанії Samsung Electronics і SK Hynix планують продовжити нарощувати виробничі потужності з випуску напівпровідників. У 2018 році обидві компанії мають намір виділити на ці цілі до 45 трлн вон (близько $42 млрд), повідомляє DailyComm з посиланням на The Korea Times.

«Сумарні інвестиції Samsung Electronics і SK Hynix у напівпровідникові потужності в поточному році досягнуть 45 трлн вон. Це відбудеться у зв'язку з тим, що Samsung збільшить капіталовкладення в свої підприємства, які виготовляють чіпи, з 27,3 до 30 трлн вон (близько  $28 млрд доларів )», – заявив співрозмовник видання, який побажав не називати себе.

Таким чином, на частку SK Hynix припадає 15 трлн вон (близько $14 млрд), відзначають оглядачі.

В SK Hynix заявляють, що компанія залишає за собою право змінювати плани щодо капітальних витрат у 2018 році залежно від ринкових умов.

У минулому році Samsung інвестувала в цей напрямок $24,2 млрд.

Якщо ж порівнювати з цифрою дворічної давності (січень-березень 2016- го), то напівпровідникові інвестиції Samsung збільшилися майже вчетверо. Також в IC Insights підрахували, що в сумі за останні чотири квартали Samsung виділила напівпровідниковому підрозділу $26,6 млрд.

Що стосується SK Hynix, то її капітальні вкладення в цьому році на 42% більші минулорічного результату в $8,1 млрд.

Також експерти підвищили прогноз щодо світових напівпровідникових інвестицій та очікують їх зростання на 14%. Якщо оцінка виявиться вірною, в 2018 році глобальні капіталовкладення вперше перевищать $100 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті