Влада КНДР може утримувати понад 80 000 політв’язнів – Держдеп США
Це питання також обговорюватиметься під час зустрічі Дональда Трампа та Кім Чен Ина

Влада Північної Кореї може утримувати в своїх таборах від 80 000 до 120 000 політв’язнів. Про це йдеться в доповіді про релігійну свободу в світі за 2017 рік, яку оприлюднив Державний департамент США, передає DW.
У документі зазначається, що умови, в яких утримують людей, жахливі.
«У Північній Кореї діє ГУЛАГівська система, протягом багатьох років ситуація залишається жахливою», – заявив спецпредставник США з питань релігійної свободи Сем Браунбек.
Через релігійні погляди політв’язнів б’ють, карають та катують.
Браунбек вважає, що це питання не оминуть увагою під час саміту лідерів США та КНДР, який може відбутись 12 липня в Сінгапурі.
Нагадаємо: нещодавно президент Трамп скасував майбутню зустріч з Кім Чен Ином, посилаючись на те, що КНДР не виконує свої обіцянки. Північна Корея наполягала, що саміт має відбутись за будь-яких умов.
Днями Трамп заявив про свої «продуктивні переговори» з КНДР та повідомив, що зустріч має відбутись або як було заплановано, або дещо пізніше.
Як повідомлялось, цього місяця північнокорейська влада відпустила трьох американських в’язнів.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].