mind
Hyundai сам виготовлятиме батареї для своїх електрокарів

Hyundai сам виготовлятиме батареї для своїх електрокарів

Спочатку автовиробник зможе виробляти батареї всього для кількох сотен авто, втім за два роки виробництво працюватиме на повну потужність

Hyundai сам виготовлятиме батареї для своїх електрокарів
фото з pixabay.com

Корейський автовиробник Hyundai розпочав будівництво власних виробничих ліній для виготовлення автомобільних акумуляторів. Про це повідомляє The Investor із посиланням на власні джерела.

Компанія планує створити лінії у своїй дослідницькій лабораторії в південнокорейському місті Ийван, провінція Кьонгідо.

Головною метою автовиробника є зниження залежності від постачальників акумуляторних батарей. Наразі Hyundai замовляє батареї у LG Chem та SK Innovation.

Джерела прогнозують, що початкові обсяги виробництва не перевищуватимуть 1 ГВт, що зможе забезпечити фірмовими акумуляторами всього кілька сотен авто на рік. Їх вихід на масовий ринок очікується приблизно через два роки.

Японські Toyota та Nissan також мають власне виробництво батарей, а починаючи з травня Nissan вирішив давати дорогим батареям електрокарів нове життя після того, як вони досягнуть своєї максимальної продуктивності.

Як повідомлялося, BMW розпочне співпрацю з виробником батарей для електрокарів у розробці технологій для випуску твердотільних акумуляторів наступного покоління. Такі батарей зберігатимуть втричі більше енергії, ніж звичайні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті