Аеропорт Бориспіль на фіналі ЛЧ УЄФА додатково заробив 31,3 млн грн

Аеропорт Бориспіль на фіналі ЛЧ УЄФА додатково заробив 31,3 млн грн

У день проведення матчу «Реал Мадрид» – «Ліверпуль» аеропорт прийняв рекордних 52 599 пасажирів

Аеропорт Бориспіль на фіналі ЛЧ УЄФА додатково заробив 31,3 млн грн
Фото: Shutterstock

Аеропорт Бориспіль за час проведення у Києві aіналу Ліги xемпіонів УЄФА прийняв рекордну кількість пасажирів за всю історію існування аеропорту – 52 599 пасажирів, і заробив додаткові 31,3 млн грн чистого прибутку, йдеться на сторінці аеропорту у Facebook.

Про це повідомив керівник Борисполя Павло Рябікін на прес-конференції у Києві.

UEFA

Сьогодні на прес-конференції в «Укрінформ» керівник «Борисполя» Павло Рябікін підбив підсумки роботи аеропорту в період фіналу Ліги чемпіонів УЕФА. Перебіг 4-х насичених днів подарував цінний досвід та засвідчив злагодженість дій усіх служб аеропорту. Ми забезпечили належний сервіс більше ніж 52 тисячам вболівальників фінального матчу. Міжнародний аеропорт «Бориспіль» працював на піку пропускної спроможності, а тому не обійшлося без нового добового рекорду. Детальніше у виступі генерального директора держпідприємства.

Опубликовано Міжнародний аеропорт «Бориспіль» 30 мая 2018 г.

«Додатково у цей день аерпорот заробив порядка 31,5 млн грн чистого прибутку», – сказав Рябікін.

Аеропорт «Бориспіль» на фіналі ЛЧ УЄФА додатково заробив 31,3 млн грн
Фото: kbp.aero

Також він зазначив, що у день проведення фінальної гри у Києві аропорт поставив рекорд з кількості пасажирів.

«Всього у цей день було обслуговано 52 599 пасажирів, що є абсолютним рекордом в історії існування «Борисполя». Для порівняння: фінал «Євро-2012» у нас було 38 000 пасажирів. Минулого року ми один раз перетнули межу 40 000», – зазначив керівник аеропорту.

Аеропорт «Бориспіль» на фіналі ЛЧ УЄФА додатково заробив 31,3 млн грн
Фото: kbp.aero

Так, Рябікін повідомив, що за період фіналу Ліги чемпіонів УЄФА – 3 24 по 28 травня 2018 року, аеропорт прийняв 31 чартерний рейс із вболівальниками клубу «Реал Мадрид» (Іспанія), 40 рейсів із вболівальниками «Ліверпуль» (Великобританія), 3 рейси з урядовими офіційними особами та 72 рейси бізнес-джетів.

Як писав Mind, аеропорт Бориспіль за 25–26 травня прийняв і відправив усі 77 додаткових чартерних перевезень (100% від запланованого) та 73 рейси бізнес-авіації.

Водночас аэропорт «Київ» приблизно уп'ятеро збільшив прийом бізнес-джетів у зв'язку з фіналом ЛЧ.

Нагадаємо, Державна прикордонна служба очікувала прибуття понад 30 000 вболівальників з-за кордону, для чого було підготовлено 130 пропускних пунктів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті