«Amazon у галузі транспорту»: Uber вийде на IPO в 2019 році

«Amazon у галузі транспорту»: Uber вийде на IPO в 2019 році

Генеральний директор високо оцінює шанси Uber з огляду на профіль компанії та її рентабельність

«Amazon у галузі транспорту»: Uber вийде на IPO в 2019 році
Фото Shutterstock

Новий генеральний директор Uber Дара Хосровшахі оголосив, що після кількох років невдач та резонансних скандалів, компанія готова вийти на ІРО і має намір зробити це в другій половині 2019 року. Про це повідомляє Gizmodo.

В інтерв’ю Хосровшахі сказав, що компанія на шляху до свого ІРО, хоча Uber ще не розпочав переговори з банками, які б полегшили цей процес.

«Ми перебуваємо в хорошому положенні з точки зору профілю компанії та з точки зору рентабельності, і рентабельність продовжує зростати», – сказав він.

Амбіції Uber, найбільш імовірно, зумовлені успіхом компанії в категоріях, дотичних до замовлення таксі, таких як наприклад, доставка продуктів харчування UberEats.

Зазначається, що новий генеральний директор протягом всього часу свого правління намагається покращити імідж компанії, який зазнав значної шкоди за час керівництва Uber Тревісом Каланіком. На його думку, багато працівників компанії були «зосереджені на контролі, а не на успіху».

«Якщо ми будемо діяти правильно, врешті-решт світ це помітить», – переконаний Хосровшахі.

Нагадаємо: днями компанія Uber повідомила про значний ріст виручки та скорочення втрат в І кварталі 2018 року. Чистий прибуток компанії склав $2,5 млрд, що на 67% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло