mind
У Росії протестують проти підняття цін на бензин

У Росії протестують проти підняття цін на бензин

Акції вже пройшли в Петропавловську-Камчатському, Новосибірську та Омську

У Росії протестують проти підняття цін на бензин
фото з pixabay.com

У Росії розпочались перші протести проти росту цін на бензин. Мітинги пройшли вже в кількох містах країни. Сьогодні, 1 червня, акція розпочалась в Омську. Про це повідомляє DW.

Організатором акції виступив голова регіонального відділення Партії народної свободи Ігор Басов та місцева філія партії «Яблуко».

Серед вимог протестувальників – зниження вартості пального та відставка голови Омського обласного суду Володимира Яркового.

Як зазначається, 28 травня вартість АІ-92 на АЗС «Газпромнєфті» вперше перевищила 40 рублів за літр, а АІ-95 досягнула 45,5 рубля. На фоні цього в місті спостерігаються перебої в роботі громадського транспорту: введено режим економії пального та збільшені інтервали руху автобусів.

Раніше голова управління регулювання паливно-енергетичного комплексу та хімічної промисловості Дмитро Махонін заявив, що однією з причин різкого зростання цін на бензин є зниження нафтовими компаніями обсягів реалізації моторного палива на внутрішньому ринку, в тому числі на біржових торгах. До того ж, за кількома договорами були збільшені терміни відвантаження нафтопродуктів, що призвело до несвоєчасного постачання пального до споживачів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті