ДТЕК Павлоградська ЦЗФ заощадить 1,8 млн грн на рік завдяки LED-освітленню

ДТЕК Павлоградська ЦЗФ заощадить 1,8 млн грн на рік завдяки LED-освітленню

Фабрика замінила всі старі лампи на LED

ДТЕК Павлоградська ЦЗФ заощадить 1,8 млн грн на рік завдяки LED-освітленню
Фото: dtek-esco

Компанія ДТЕК ЕСКО профінансувала і виконала «під ключ» установку 650-ти нових LED-світильників замість старих ламп розжарювання і люмінесцентних, а також замінила 6 км кабельних мереж на Павлоградській центральній збагачувальній фабриці, йдеться в повідомленні на сайті ДТЕК.

«Ця модернізація дозволить у рік економити 1,1 млн кВт∙г, або 1,8 млн грн на електроосвітленні. У головному корпусі фабрики не залишиться темних місць. Рівень освітленості збільшиться в 3 рази. А завдяки довговічності LED-світильників їх можна буде не міняти кілька років», – зазначив директор ДТЕК ЦЗФ «Павлоградська» Андрій Федоров.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

Як пояснив директор ДТЕК ЕСКО Євген Бушма, всі проекти компанія виконує на умовах енергосервісних контрактів.

«Це означає, що ми фінансуємо і виконуємо проекти «під ключ», гарантуємо досягнення економії енергоресурсів, а ефект від економії розподіляємо з клієнтом. По завершенню терміну дії контракту все обладнання залишиться у клієнта. За аналогічним принципом можна модернізувати і об'єкти бюджетної сфери, і багатоквартирні житлові будинки в Павлограді та Дніпропетровській області», – пояснив Бушма.

Крім того, раніше ДТЕК ЕСКО виконав ще 2 проекти з модернізації системи електроосвітлення головного корпусу і ділянки конвеєрних галерей на ДТЕК Добропільська ЦЗФ.

Там було встановлено 470 пожежобезпечних LED-світильників українського виробника ТОВ «ІнтелТек Україна». Досягнуто від 85 до 90% економії енергії на електроосвітлення.

Водночас польська компанія шукає українських виробників або постачальників спеціальних алюмінієвих профілів та світлодіодних ламп (LED) і компонентів за конкурентоспроможною ціною та з інноваційним дизайном на умовах виробничої угоди.

Про те як бути з проблемою регулювання та відповідальності «зелених» енергетиків, читайте в матеріалі Mind «Зелена пастка: чому українцям доведеться додатково платити за наявність відновлюваної енергії».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло