mind
НАЗК винесло припис Омеляну через конфлікт інтересів

НАЗК винесло припис Омеляну через конфлікт інтересів

Припис стосується в. о. директора державного підприємства «Морський торговельний порт Усть-Дунайськ» Володимира Швидченко

Національне агентство з попередження корупції (НАЗПК) винесло припис міністру інфраструктури Володимиру Омеляну стосовно в. о. директора державного підприємства «Морський торговельний порт Усть-Дунайськ» Володимира Швидченко. Про це з посиланням на дані НАЗПК пише Інтерфакс-Україна.

«Національне агентство встановило, що Володимир Швидченко, перебуваючи на посадах директора, а потім в. о. директора держпідприємства, мав потенційний конфлікт інтересів, обумовлений особистої майнової зацікавленістю, при виконанні договорів про надання послуг із використання цим підприємством його власного автомобільного транспорту», – йдеться в повідомленні.

Разом з цим зазначається, що протягом трьох років незмінний обсяг службових повноважень керівника підприємства, безперервне користування підприємством послугами з використання автотранспорту Швидченко вказують на тривалий характер конфлікту інтересів.

НАЗПК вимагає провести розслідування з метою виявлення причин та умов, що сприяли невиконанню вимог ч. 1 ст. 28 закону України «Про запобігання корупції» в. о. директора державного підприємства «Морський торговельний порт Усть-Дунайськ» та розглянути питання про притягнення винних осіб до відповідальності.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті