Сертифікати 2800 автомобілів Volkswagen анулюють

Сертифікати 2800 автомобілів Volkswagen анулюють

Йдеться про 2800 автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen (Variant) з дизельними двигунами, які були перенаправлені в Україну після «дізельгейту» у США

Сертифікати 2800 автомобілів Volkswagen анулюють
Фото Facebook Volkswagen

У автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen виявилися проблеми із сертифікатами, внаслідок чого їх анулюють – їздити на такій машині не можна буде до повторної реєстрації. Про це повідомляє AUTO-Consulting.

Йдеться про 2800 автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen (Variant) із дизельними двигунами, які були перенаправлені в Україну після «дізельгейту» у США. Їх навіть встигли розмитнити і все розпродати, проте з'ясувалося, що далеко не всі документи на них були «чистими».

За даними Головного сервісного центру МВС у сертифікатах відповідності на ці автомобілі були виявлені неточності, через які вони є недійсними. Недійсними є сертифікати на всі 2800 Volkswagen Golf Sportwagen.

У прес-службі «Порше Україна», яка займалася постачанням, сертифікацією і продажем цих автомобілів, повідомили, що з їх боку могли бути порушені процедури в процесі оформлення сертифіката на машини. Але підкреслюють, що невідповідності не стосуються норми викидів.

На підставі виявлених фактів відбудеться анулювання реєстрації всієї партії автівок вже найближчим часом. Після цього буде можлива їх повторна реєстрація в Територіальних сервісних центрах МВС, але вже при наявності повного пакету документів і дійсного сертифіката відповідності.

Реєстрацію анулюють у базі даних і це означатиме, що експлуатація такого авто заборонена законом.

«Це найгучніший скандал на автомобільному ринку України за всю його історію. І наймасштабніший. Випадки анулювання реєстрації бували і раніше, але вони, як правило, були поодинокими. І ще жодного разу не торкалися покупців нових автомобілів в офіційних автосалонах», – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що «Порше Україна» перевіряє невідповідності, що склалися з оформленням сертифікатів на Volkswagen

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло