mind
Шведська IKEA шукає українських виробників для співпраці

Шведська IKEA шукає українських виробників для співпраці

До 11 червня українські компанії можуть подати заявки на зустріч з IKEA, заплановану на 14 червня

Шведська IKEA шукає українських виробників для співпраці
Фото: epo.org.ua

Представники шведської компанії IKEA 14 червня 2018 року у місті Києві в рамках Українсько-шведського бізнес-форуму, готові зустрітися для налагодження співпраці з українськими виробниками, йдеться у повідомленні на сайті Офісу з просування експорту при Мінекномрозвитку.

Як зазначається, серед обов’язкових вимог – значні виробничі потужності на території України та щорічний грошовий оборот понад 2 млн євро. Мова переговорів – англійська. Заявки з контактними даними виробників очікують до 11 червня на sourcing@epo.org.ua.

Так, мова йде про виробників масивних дерев’яних меблів, масивних крісел, фанерних меблів та меблів з формованої фанери, диванів та крісел із оббивкою.

Крім того в IKEA чекають на виробників офісних та комп’ютерних стільців, алюмінієвих сковорідок, горщиків з нержавіючої сталі, пиломатеріалів, дошки із сушкою для меблів (8%).

Також шведська компанія зацікавлена у виробниках керамічних умивальників, порцелянового та скляного посуду, флоат-скла, ламп (світильники, абажури та деталі для ламп).

Нагадаємо, також польська компанія шукає виробника або постачальника спеціальних алюмінієвих профілів та світлодіодних ламп і компонентів за конкурентоспроможною ціною та з інноваційним дизайном на умовах виробничої угоди.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті