mind
Акції Tesla зросли майже на 10% після заяви Маска

Акції Tesla зросли майже на 10% після заяви Маска

Генеральний директор автовиробника пообіцяв акціонерам «позитивний грошовий потік» та випуск 5000 Model 3 на тиждень до кінця червня

Акції Tesla зросли майже на 10% після заяви Маска
Ілон Маск
Фото James Duncan Davidson / TED Conference

Ціна акцій Tesla стрімко зросла в середу, що вказує на те, що інвесторів надихнула обіцянка генерального директора автовиробника Ілона Маска щодо досягнення поставленої мети у випуску 5000 Model 3 на тиждень до кінця місяця. Про це повідомляє CNN.

Вартість акцій компанії зросла на майже 10% протягом торгових годин. Це стало кращим днем для компанії з листопада 2015 року, хоча її акції коштують на 8% нижче, ніж минулого року.

Під час щорічних зборів з акціонерами Маск сказав, що Tesla матиме «позитивний потік грошей» до кінця року, а також зазначив, що цілком імовірно компанії вдасться реалізувати план із випуску 5000 Model 3 на тиждень до кінця місяця.

«Ми припустилися багатьох помилок під час виробництва Model 3. Але ми визнаємо ці помилки. І ми впевнені, що знаємо, як їх виправити», – підкреслив Маск.

Зазначається, що наразі акції Tesla коштують $319,50. Цей показник є все ще набагато нижчим від рекордного максимуму у $389,61, якого автовиробник досягнув у вересні минулого року.

Нагадаємо: акціонери американської Tesla проголосували проти пропозиції змістити її засновника і гендиректора Ілона Маска з посади голови ради директорів.

Як повідомлялось, автовиробник оприлюднив фінансовий звіт за І квартал, у якому повідомила про рекордні збитки у $710 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті