Компанія Коломойського через суд призупинила розгляд апеляції у справі ПриватБанку

Компанія Коломойського через суд призупинила розгляд апеляції у справі ПриватБанку

Компанія отримала півроку на підготовку до судового засідання

Компанія Коломойського через суд призупинила розгляд апеляції у справі ПриватБанку
Фото: УНІАН

Київський апеляційний адміністративний суд призупинив розгляд апеляційної скарги Національного банку України на рішення Окружного адміністративного суду Києва, які визнав протиправним і скасував розпорядження НБУ про проведення перевірки ПриватБанку в жовтні 2016 року, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відповідне рішення суд прийняв на засіданні 7 червня, посилаючись на клопотання адвоката Triantal Investments Ltd, який заявив про завершення його повноважень на представлення компанії в суді.

Згідно з чинним законодавством, у такому випадку компанія отримує до півроку на підготовку до судового засідання, пояснив представник НБУ в суді Іван Пріцак.

Кіпрська компанія Triantal Investments Ltd, яка раніше була одним з найбільших акціонерів ПриватБанку (Київ), оскаржила в суді неправомірність дій Нацбанку і Міністерства фінансів України. Зокрема, компанія в березні 2017 року звернулася до суду з вимогою визнати неправомірним і скасувати датоване жовтнем 2016 року розпорядження НБУ, яким Нацбанк ініціював проведення позапланової інспекційної перевірки і яке згодом зробило можливим націоналізацію банку. НБУ подав апеляцію 2 квітня цього року.

Раніше власниками Triantal Investments Ltd через Fransiano Investments Ltd були Геннадій Боголюбов, Ігор Коломойський і Олексій Мартинов. Частки Боголюбова і Коломойського становили по 49,9% у статутному капіталі Fransiano Investments Ltd, Мартинова – 0,2%.

Зі свого боку Коломойський прогнозує розгляд справи за позовом ПриватБанку до екс-власників не раніше 2020 року. Йдеться про позов ПриватБанку проти Коломойського і Боголюбова, а також компаній, які, імовірно, їм належать або знаходяться під їхнім контролем.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті