Захворіло у світі
95,577,274
Померло у світі
2,041,098
Вилікувалось у світі
52,691,388
Захворіло в Україні
1,167,655
Померло в Україні
21,046
Вилікувалось в Україні
886,248
Коломойський прогнозує розгляд справи за позовом ПриватБанку до екс-власників не раніше 2020 року

Коломойський прогнозує розгляд справи за позовом ПриватБанку до екс-власників не раніше 2020 року

Йдеться про позов ПриватБанку проти Коломойського і Боголюбова, а також компаній, які, імовірно, їм належать або знаходяться під їхнім контролем

Коломойський прогнозує розгляд справи за позовом ПриватБанку до екс-власників не раніше 2020 року
Фото УНІАН

Ігор Коломойський прогнозує розгляд справи за позовом ПриватБанку до екс-власників банку Високим судом Лондона не раніше 2020 року. Про це пише Інтерфакс-Україна.

«Суд є суд, ми ж не можемо заздалегідь знати, як він закінчиться, але я дуже оптимістично налаштований щодо нього. Я вважаю, що Лондонський суд – це та юрисдикція, де доведеться сторонам все відкрито показувати, розповідати, як було і чого не було. У цьому суді, я думаю, ми дійдемо до цього розгляду. Правда, воно буде не скоро і, швидше за все, вже при іншій владі в Україні: як прогнозують мені мої адвокати, це буде не раніше 2020 року», – повідомив Коломойський.

Разом з цим він повідомив, що рахунки екс-власників ПриватБанку заморожені, а не арештовані, а також Коломойський не реалізує ліміт на особисті витрати (ліміт витрат у 5000 фунтів на тиждень встановив Високий суд Лондона. – Mind) і запевнив, що під час святкування свого 55-річчя в лютому він не перевищив ліміт суду.

Раніше повідомлялось, що результати незалежного розслідування компанії Kroll підтвердили, що ПАТ ПриватБанк було об'єктом масштабних та скоординованих шахрайських дій як мінімум протягом 10 років до націоналізації. Цей факт призвів до збитків у розмірі $5,5 млрд.

ПриватБанк у грудні минулого року подав позов до Високого суду Лондона проти Коломойського і Боголюбова, а також компаній Teamtrend Limited, Trade Point Agro Limited, Collyer Limited, Rossyn Investing Corp, Milbert Ventures Inc і ZAO Ukrtransitservice Ltd., які, імовірно, їм належать або знаходяться під їх контролем.

Позивач домігся, щоб суд видав наказ про арешт по всьому світу активів екс-власників банку Коломойського і Боголюбова і зазначених шести компаній на суму більше $2,5 млрд.

Пізніше Високий суд Лондона виніс рішення, яке зобов'язує компанії, пов'язані з Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим, деталізувати інформацію про операції з коштами ПриватБанку, отриманими від інших осіб.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті