Захворіло у світі
12,128,406
Померло у світі
551,384
Вилікувалось у світі
6,650,507
Захворіло в Україні
51,224
Померло в Україні
1,327
Вилікувалось в Україні
23,784
Uber розширює на Європу сервіс прокату електровелосипедів JUMP

Uber розширює на Європу сервіс прокату електровелосипедів JUMP

Такі велосипеди оснащені не тільки звичайними педалями, а й моторчиком

Uber розширює на Європу сервіс прокату електровелосипедів JUMP
фото https://medium.com

На конференції в Берліні генеральний директор Uber Дара Хосровшахі повідомив про розширення сервісу з прокату електровелосипедів JUMP на Європу. Електровелосипеди JUMP оснащені електропідтримкою, що забезпечує прискорення (до 30 км/год) при кожному натисканні на педаль. Це означає, що можна піднятися на будь-які пагорби, не докладаючи значних зусиль, повідомляє HitechExpert.

Сервіс JUMP, головний офіс якого розташований у Нью-Йорку, надає можливість брати напрокат велосипеди, оснащені не тільки звичайними педалями, а й невеликим мотором.

Велосипеди JUMP повинні бути закріплені на велостійки по завершенню поїздки. Це робиться для запобігання необережного, небезпечного або недбалого поводження з боку користувачів.

«Відколи я зайняв пост генерального директора, я завжди чітко заявляв, що є прихильником ідеї стати надійним партнером для міст у довгостроковій перспективі. Згодом це партнерство набуватиме безліч форм, – зазначає гендиректор Uber. – Тут, у Німеччині, я маю намір налагодити більш тісне спілкування з містами. Uber готовий допомогти вирішити деякі з найбільших проблем, що стоять перед містами Німеччини: боротьба з забрудненням повітря, зниження завантаженості і розширення доступу до більш екологічно чистих транспортних рішень».

JUMP запуститься в інших містах Європи в найближчі місяці. Електровелосипеди можуть забезпечити зручні, екологічно чисті поїздки в густонаселених містах, де мало вільного простору, а дороги можуть бути перевантажені.

«Сьогодні ми оголошуємо про запуск сервісу з прокату електровелосипедів у Європі, і Берлін стане першим містом, де JUMP почне роботу вже до кінця цього літа. Інші європейські міста скоро приєднаються до нього», – зазначив Дара Хосровшахі.

JUMP Bikes і Uber співпрацюють із лютого 2018 року: тоді в додатку Uber для жителів Сан-Франциско з'явилася можливість взяти напрокат велосипеди Jump Bikes.

Електровелосипеди JUMP можна оплатити за допомогою додатка, а потім залишити їх у будь-якому зручному місці.

JUMP Bikes працюватиме як дочірня компанія Uber. Крім того, компанії обговорюють можливість використання електричних велосипедів для служби доставки Uber.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті