mind
Дружина власника «Гаврилівських курчат» вийшла із СІЗО під заставу 90 млн грн

Дружина власника «Гаврилівських курчат» вийшла із СІЗО під заставу 90 млн грн

Власник птахокомплексу «Агромарс», Євген Сігал, поки залишається в СІЗО

Дружина власника «Гаврилівських курчат» вийшла із СІЗО під заставу 90 млн грн
Фото: pixabay.com

Підозрювана в організації пташиного могильника і забруднення навколишнього середовища дружина колишнього депутата Верховної Ради Євгена Сігала («Партія регіонів») Марина вийшла з СІЗО під заставу в розмірі 90 млн грн, повідомляють «Українські новини».

Як зазначається, про це агентству повідомило джерело в правоохоронних органах.

«Дружина внесла заставу і вийшла (з СІЗО)», – сказав співрозмовник.

При цьому, за його словами, чоловік підозрюваної поки залишається в СІЗО, він не виходив під заставу.

Нагадаємо, минулого тижня поліція затримала власників агрохолдингу «Агромарс» (ТМ «Гаврилівські курчата») за підозрою в організації пташиного могильника і забруднення навколишнього середовища в Київській області.

За даними ГПУ, в результаті систематичного порушення норм законодавства про охорону природного середовища посадовими особами агрохолдингу навколишньому середовищу завдано збитків на суму понад 200 млн грн.

Печерський суд заарештував власників «Агромарса» – екс-нардепа «Партії регіонів» Євгена Сігала і Марину Сігал – з правом застави в сумі 80 млн і 90 млн грн відповідно.

Ще одну людину, керівника структурного підрозділу підприємства, виконавчого директора Івана Зозулю, заарештували на 2 місяці з правом звільнення під заставу в 84 млн грн.

Нагадаємо, проти «Агромарсу» ще наприкінці минулого року було порушено кримінальну справу, але курятина продовжує гнити під відкритим небом.

Так, під Києвом виявлено звалище понад 160 тонн протухлої курятини.

Про перший випадок у корпоративній історії України щодо затримання бізнесмена такого рівня, не пов'язаного з політикою, читайте у матеріалі Mind «Справа «Агромарса»: чи відбудеться переділ ринку курятини».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті