Раді запропонували ввести кримінальну відповідальність за «кнопкодавство»

Раді запропонували ввести кримінальну відповідальність за «кнопкодавство»

Документ надійшов на розгляд профільного комітету 11 червня

Раді запропонували ввести кримінальну відповідальність за «кнопкодавство»
Фото УНІАН

У Верховній Раді зареєстрували законопроект про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо кримінальної відповідальності народних депутатів України за порушення статті 84 Конституції України – неособисте голосування) (№8461). Про це повідомляє «Радіо свобода».

Так, запропоновано доповнити Кримінальний кодекс України статтею: «Неособисте голосування народного депутата України, тобто голосування народного депутата України на пленарному засіданні Верховної Ради України за іншого народного депутата України карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років та штрафом у розмірі десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

«На жаль, таке явище, як «кнопкодавство», тобто голосування народними депутатами України за інших народних депутатів України, існує в українському парламенті вже давно. І ні Революція гідності, ні наступні дострокові перевибори до Верховної Ради України 2014 року не змогли змінити цю ситуацію», – йдеться в пояснювальній записці до документа.

Автором проекту закону є депутат «Народного фронту» Леонід Ємець. Документ 11 червня надійшов на розгляд профільного комітету.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло