mind
Перша тисяча замовників отримала свій «невогнемет» від Ілона Маска

Перша тисяча замовників отримала свій «невогнемет» від Ілона Маска

Обов’язковою умовою для отримання вогнемету було підсмажити ним зефір

Перша тисяча замовників отримала свій «невогнемет» від Ілона Маска
фото з twitter.com/elonmusk

Компанія Ілона Маска The Boring Company передала першу тисячу вогнеметів під назвою Not-A-Flamethrower своїм замовникам. Про це повідомляє The Verge.

У грудні минулого року Маск написав у Twitter, що після продажу 50 тис. фірмових капелюхів, «ми розпочинаємо продаж вогнеметів від The Boring Company». Він часто говорить речі, які люди сприймають як жарти, але насправді є правдою, особливо у Twitter.

Напередодні Різдва Маску вдалося продати 20-доларових капелюхів на $1 млн. Старт продажів вогнеметів розпочався 27 січня, а вже до 1 лютого всі вони були розпродані. 20 тис. вогнеметів по $500 кожен принесли компанії близько $10 млн прибутків за 100 годин.

Видання зазначає, що, за законами штату Каліфорнія, пристрої, полум’я яких не перевищує 10 футів, не потребують ліцензії, а вогнемет від Маска є не настільки потужним. Виникало й питання, чи вважати його вогнепальною зброєю. Вогнемети військового класу зазвичай використовують рідке пальне, як-от бензин, а в «невогнеметі» використовується пропановий резервуар.

Нагадаємо: бурильна компанія Маска анонсувала продаж вогнеметів для боротьби із зомбі в січні 2018 року.

Згодом він прийняв рішення перейменувати вогнемет на «невогнемет», оскільки під час пересилання товару покупцям могли виникати проблеми з митними службами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті