Оновлено: Ощадбанк виставив на аукціон олійножировий комбінат «Славолія» за 150 млн грн

Оновлено: Ощадбанк виставив на аукціон олійножировий комбінат «Славолія» за 150 млн грн

Заявки на аукціон приймаються до 1 липня, а його проведення відбудеться 2 липня

Оновлено: Ощадбанк виставив на аукціон олійножировий комбінат «Славолія» за 150 млн грн
Фото Setam.net.ua

OpenMarket (ДП «Сетам» Міністерства юстиції України) продає майно олійножирового комбінату (ОЖК) «Славолія» (ТМ «Славолія») у Слов'янську Донецької області за 150 млн грн, власником якого виступає АТ «Ощадбанк», йдеться в повідомленні прес-служби електронного майданчику.

Підприємство являє собою єдиний комплекс цехів і допоміжних підрозділів із розвиненою інфраструктурою, яка забезпечує можливість переробляти 800–820 тонн насіння соняшнику на добу, 500 тонн бобів сої, 480 тонн насіння ріпаку на добу. До складу ОЖК входять три основних виробничих підрозділи: маслоекстракційний цех, гідрогенізаційний цех, миловарний цех.

Як зазначається в інформації про лот, на продаж виставлено нежитлові будівлі та споруди (основні будівлі – 90, споруди – 9) загальною площею 70 030, 8 кв. м та 3 земельні ділянки загальною площею 27,7678 га. Заявки на аукціон за цим лотом приймаються до 1 липня, а його проведення відбудеться 2 липня 2018 року.

Згідно з умовами продажу, передбачений повний розрахунок (100% вартості лоту) грошовими коштами в день укладання договору купівлі-продажу.

Для участі в електронних торгах необхідно зареєструватися в системі, подати заявку на участь в електронних торгах з особистого кабінету учасника торгів, сплатити гарантійний внесок у розмірі 7,5 млн грн.

Крім того, винагорода організатору не входить у ціну продажу – сплачується окремо і становить 0,5%.

«Підприємство є одним з найбільших масложирових комплексів країни. Має власну торгову марку та потужності для виробництва бутильованої продукції. Впевнений, цей лот знайде покупця», – підкреслив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Віктор Вишньов.

Слов'янський олійножировий комбінат має більш ніж піввіковий досвід переробки олійних культур.
ОЖК здійснив масштабну реконструкцію: був запущений комплекс сучасного обладнання з переробки рослинної олії продуктивною потужністю 100 тонн готової продукції на добу, встановлено нове обладнання фірм Alfa Laval, Westfalia Separator, Rosdaunt, De Smet, Europa Kraunt, що дозволило підняти технологію очищення і рафінації олії на високий рівень за допомогою повного циклу переробки.

Лінія дезодорації соняшникової олії вдосконалена завдяки застосуванню безперервної схеми м'якого очищення Soft Flow – обробки масла під вакуумом і при більш низьких, ніж зазвичай, температурах. Завдяки цьому соняшникова олія очищується від шкідливих речовин, зберігаючи природний комплекс вітамінів і ненасичених жирних кислот.

ОЖК спеціалізується на переробці насіння олійних культур, випуску харчової і технічної масложирової продукції: рослинних масел, шроту, саломасу харчового для маргаринової продукції, саломасу технічного для миловаріння, гліцерину технічного, стеаринової кислоти для шинної промисловості, господарського мила.

Продукція (масло соняшникове та майонез) реалізується під ТМ «Славолія».

Нагадаємо: наприкінці травня на OpenMarket було виставлено пасажирський літак Boeing, який був заарештований за борги російської авіакомпанії «Трансаеро».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло