Борги «Великої Кишені» продали зі знижкою в 72%

Борги «Великої Кишені» продали зі знижкою в 72%

Покупцем стала компанія «Маркет-Сервіс»

Борги «Великої Кишені» продали зі знижкою в 72%
Фото Fаcеbook «Велика кишеня»

Компанія «Маркет-Сервіс» 11 червня на «голландському» аукціоні Фонду гарантування вкладів викупила за $191 млн борги компаній холдингу «Ритейл Групп», який керує продуктами мережі «Велика Кишині» та «Велмарт», повідомляє Finclub.

В ході торгів ціна могла впасти зі стартових 682 млн грн до 136,4 млн грн, але в «Маркет-Сервіс» зупинила торги на позначці $191 млн грн. Других бажаючих купити лот не було.

Одним лотом на торги виставлялися права вимог з 6 кредитів. В один пул об'єднали активи банків «Форум», «Київська Русь» та Дельта Банк.

Всі позичальники  – 5 юридичних осіб, – не перебувають у процесі припинення, ведуть активну господарську діяльність та входять до складу холдингу «Ритейл Групп» Романа Луніна.

Для забезпечення угод банкам передані, зокрема, нерухоме майно – центр підготовки товарів сільськогосподарського призначення з загальною площею 24 тис. м2 та земельних ділянках площею 16 га (Київська область, Бориспільський район, с/ради Вишенківський). А також – товари в обороті: продуктова та промислова група у вигляді кількох магазинів «Велика кишеня» та «Велмарт».

ООО «Маркет-Сервіс» зареєстровано в Києві 13 березня 2001 року.  Засновником і керівником компанії є Ірина Рудь.

6 квітня відбувся аукціон, в ході якого фірма «Інвестор» запропонувала рекордну суму за даний лот. Однак, угода провалилася.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло