Протягом чотирьох місяців аграрний експорт до країн ЄС зріс на $145 млн

Протягом чотирьох місяців аграрний експорт до країн ЄС зріс на $145 млн

Протягом січня – квітня 2018 року зовнішньоторговельний обіг аграрних та харчових товарів між Україною та країнами ЄС збільшився майже на 14%

Протягом чотирьох місяців аграрний експорт до країн ЄС зріс на $145 млн
Фото: Shutterstock

Протягом січня – квітня 2018 року зовнішньоторговельний обіг аграрних та харчових товарів між Україною та країнами Європейського союзу збільшився майже на 14% – до $2,8 млрд, порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це з посиланням на слова заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольги Трофімцевої пише прес-служба Мінагрополітики.

Згідно з повідомленням, в зазначений період аграрний експорт до країн ЄС зріс на $145 млн – до $1,9 млрд, порівняно з минулим роком.

Найбільшим попитом у європейських споживачів користуються такі продукти, як зернові злаки, експорт яких до ЄС за даний період склав $749,5 млн, олії – $370,9 млн, насіння олійних культур – $194,3 млн, залишки і відходи харчової промисловості – $177,2 млн, м'ясо і харчові субпродукти свійської птиці – $76,4 млн.

«На сьогодні вже повністю вичерпані основні імпортні тарифні квоти ЄС на український мед, солод та пшеничну клейковину, оброблені томати, виноградний та яблучний соки, кукурудзу, пшеницю та борошно», – повідомила Трофімцева.

Разом з цим майже в повному обсязі залишаються невикористаними імпортні тарифні квоти на наступні продукти: часник (494,9 тонн), овес (3476,9 тонн), цукор (18 121,35 тонн), інший цукор (12 720 тонн), гриби (500 тонн), продукція з обробленого молока (1992 тонн), цукрові сиропи (2000 тонн) та інші.

Раніше повідомлялось, що у І кварталі 2018 року експорт товарів до ЄС зріс на 22%.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло