Фонд Пінчука заплатив раднику Трампа Болтону $115 000

Фонд Пінчука заплатив раднику Трампа Болтону $115 000

Гроші радник з національної безпеки президента США отримав за участь у двох панельних дискусіях

Фонд Пінчука заплатив раднику Трампа Болтону $115 000
Джон Болтон
Фото Shutterstock

Радник президента Дональда Трампа з національної безпеки Джон Болтон за останній рік отримав $115 000 від Фонду Віктора Пінчука за участь у двох панельних дискусіях, в тому числі в Києві у вересні минулого року, коли Болтон запевнив аудиторію, що Трамп радикально не змінюватиме зовнішню політику. Про це повідомляє The Washington Post із посиланням на фінансові дані, опубліковані Білим домом

«Думка, що перемога Трампа на виборах являтиме собою різку зміну зовнішньої політики, є невірною, – сказав Болтон. – Заспокойтесь, заради бога».

Зазначається, що Болтон брав участь у форумі «Ялтинська економічна стратегія» в Києві та в українському ланчі на Мюнхенській  конференції щодо безпеки в лютому 2018 року.

Прес-секретар Пінчука Наталія Вовк сказала, що радника Трампа було запрошено «в якості зусиль для приваблення найкращих доповідачів, які представляють різні точки зору політичного спектра своїх країн».

Представник Болтона від коментарів відмовився.

Нагадаємо: у квітні Фонд Пінчука підтвердив, що переказав фонду Трампа $150 000 за відеовиступ майбутнього президента США на конференції Ялтинської європейської стратегії в 2014 році в Києві. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло