У Пінчука розповіли, навіщо переказали у фонд Трампа $150 000

У Пінчука розповіли, навіщо переказали у фонд Трампа $150 000

20-хвилинний відеовиступ Трампа, який коштував $150 000, мав на меті зміцнити відносини між Україною й Заходом

У Пінчука розповіли, навіщо переказали у фонд Трампа $150 000
Фото Shutterstock

У Фонді Пінчука підтвердили, що переказували фонду Трампа $150 000 за відеовиступ майбутнього президента США на конференції Ялтинської європейської стратегії у 2014 році в Києві. Про це повідомляє BBC.

У Фонді Пінчука пояснили, що звернулися до Трампа у рамках роботи щодо встановлення міцних зв’язків між Заходом і Україною.

«Пожертвування були зроблені, аби підтримати роботу фонду і конференції європейської стратегії. Єдина причина, через яку Фонд Віктора Пінчука звернувся до Трампа, а також до інших світових лідерів, полягала в сприянні зміцненню та стабільності зв’язків між Україною й Заходом», – наголосили представники фонду.

Нагадаємо: спецпрокурор ФБР Роберт Мюллер, який займається розслідуванням втручання Росії в американські вибори у 2016 році, зацікавився виплатою $150 000 у фонд президента Трампа українським магнатом та мільярдером Віктором Пінчуком.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло