Кабмін надав фермерським господарствам статус платника ЄСВ

Кабмін надав фермерським господарствам статус платника ЄСВ

Якщо вони не належать до кола осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах

Кабмін надав фермерським господарствам статус платника ЄСВ
фото: Shutterstock

Кабінет міністрів розширив перелік платників єдиного соціального внеску (ЄСВ) і додав у нього членів фермерських господарств, якщо вони не належать до кола осіб, які підлягають страхуванню на інших підставах, йдеться у повідомленні на сайті уряду.

Так, на засіданні Уряду 13 червня 2018 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 1 додатка до постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 року № 675».

«Дане рішення дозволить розподіляти єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, який сплачується новою категорією платників – членами фермерського господарства, на всі види соціального страхування», – пояснюють у Кабміні.

Нагадаємо, Верховна Рада наприкінці травня прийняла за основу законопроект щодо легалізації сімейних фермерських господарств шляхом набуття ними статусу фізичної особи – підприємця – виробника сільськогосподарської продукції, що надасть їм можливість виходити на організовані аграрні ринки і реалізовувати на них результати своєї праці за легальними схемами й ринковими цінами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті