Кабмін доручив провести аудит АМКУ

Кабмін доручив провести аудит АМКУ

По фактах затримки процедур державних закупівель

Кабмін доручив провести аудит АМКУ
Фото: УНІАН

Кабінет Міністрів України доручив Державній аудиторській службі України провести аудит Антимонопольного комітету України (АМКУ) по фактах затримки процедур державних закупівель, йдеться у повідомленні на сайті уряду.

Як зазначається, відповідне рішення було прийнято на засіданні Уряду 13 червня 2018 року.

«Ми отримуємо достатньо багато скарг від центральних органів,  від органів місцевого самоврядування про те, що є факти зупинки, скасування або оскарження процедур державних закупівель», – прокоментував це рішення Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко.

Це, за його словами, призвело до неефективного використання коштів, затримки будівництва об'єктів тощо.

«Держаудитслужба разом з іншими зацікавленими органами проведе комплексну перевірку таких фактів. Ми запросимо всю необхідну інформацію в міністерствах, центральних органах, органів місцевого самоврядування і зробимо детальний її аналіз, після чого представимо на Уряді результати такої перевірки», – додав Олександр Саєнко.

Нагадаємо, Кабінет міністрів пропонував вдосконалити правове регулювання відносин між Антимонопольним комітетом України (АМКУ), як уповноваженим органом з питань державної допомоги, та надавачами державної допомоги під час оцінки допустимості заходів державної допомоги суб’єктам господарювання.

Відповідний урядовий законопроект «Про внесення змін до деяких законів України щодо приведення їх у відповідність із Законом України «Про державну допомогу суб'єктам господарювання» №8191 було зареєстровано у Верховній Раді.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло