Samsung пообіцяла до 2020 року повністю перейти на «чисту» енергію

Samsung пообіцяла до 2020 року повністю перейти на «чисту» енергію

Усі заводи, промислові та офісні об’єкти живитимуться за рахунок поновних джерел енергії

Samsung пообіцяла до 2020 року повністю перейти на «чисту» енергію
Фото Shutterstock

Технологічний гігант Samsung заявив, що до 2020 року повністю перейде на поновні джерела енергії на своїх заводах, виробничих об’єктах та в офісних приміщеннях в Європі, США та Китаї. Про це повідомляє CNBC.

Компанія повідомила про наміри встановити близько 42 000 кв. м сонячних панелей у штаб-квартирі в місті Сувон, Південна Корея.

«Samsung виконує свій обов’язок як корпоративного громадянина, розширюючи та підтримуючи використання поновних джерел енергії», – сказав віце-президент компанії Вон Кйон Кім.

Рішення Samsung привітали екологічні організації.

«Оголошення Samsung є великим кроком вперед для того, щоб створити майбутнє з поновними джерелами енергії», – сказала генеральний директор Greenpeace International Дженніфер Морган.

«Якщо компанія і далі робитиме такі кроки, вона увійде до ряду інноваційних бізнес лідерів, які визнають невідворотність змін клімату та можуть створити інше майбутнє», – додала вона.

Все більше компаній прагнуть переходити на поновні джерела енергії. Раніше цього року, наприклад, компанія Apple заявила, що її глобальні об’єкти тепер живляться виключно «чистою» енергією.

У жовтні минулого року Amazon повыдомила, що запустила найбільшу вітряну ферму, яка щорічно вироблятиме 1 млн МВт*год «чистої» енергії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті