«Астарта» обрала до наглядової ради одного з екс-керівників ЄБРР

«Астарта» обрала до наглядової ради одного з екс-керівників ЄБРР

Екс-директор з агробізнесу, нерухомості та туризму ЄБРР обраний незалежним директором ради директорів компанії

Загальні збори акціонерів агропромхолдингу «Астарта» призначили незалежним директором ради директорів компанії екс-директора з агробізнесу, нерухомості та туризму Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) Жиля Меттеталя, повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на інформацію «Астарти».

Згідно з повідомленням, він змінив на цій посаді Владислава Бартошевського, який працював в компанії з 2006 року і вичерпав термін перебування на цій посаді, який визначається нормативами ЄС.

Як зазначається, Меттеталь є експертом у сфері сільського господарства і продовольства. Його попередній, майже 30-річний міжнародний управлінський досвід роботи включає також Продовольчу і сільськогосподарську організацію ООН (ФАО), де він відповідав за пошук і підготовку проектів розвитку, що фінансуються великими міжнародними фінансовими установами.

Меттеталь закінчив аспірантуру в L'Ecole Nationale Supérieure Agronomique de Montpellier, має ступінь магістра з біології та екології.

Нагадаємо, ЄБРР може виділити довгостроковий кредит у розмірі до $20 млн «Астарті» для фінансування оборотного капіталу. Відповідне рішення може бути прийнято 18 червня.

«Астарта» – вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність в восьми областях України. До складу холдингу входять вісім цукрових заводів, агрогосподарства із земельним банком близько 250 000 га і молочні ферми.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті