mind
Суднобудівна компанія Новинського уклала контракт з компанією VEKA Shipbuilding на 145 млн грн

Суднобудівна компанія Новинського уклала контракт з компанією VEKA Shipbuilding на 145 млн грн

«Смарт Марітайм Груп» виготовить голандській суднобудівній компанії 2 корпуси танкерів

Суднобудівна компанія Новинського уклала контракт з компанією VEKA Shipbuilding на 145 млн грн
Фото Facebook Вадим Новинський

Суднобудівна компанія Smart Maritime Group (СМГ) «Смарт-Холдингу» приступає до реалізації контракту з будівництва двох насичених корпусів танкерів-хімовозів на замовлення голландської VEKA Shipbuilding WT B.V., повідомляє компанія. 

Згідно з контрактом, СМГ виготовить два насичених корпуси, виконає їх фарбування, проведе монтаж загальносуднових систем трубопроводів, а також зробить монтаж палубного насичення. Друге судно буде побудовано на Миколаївській верфі СМГ.

У повідомленні заявлено, що вартість контракту складе понад 145 млн грн. Термін будівництва одного корпусу складе 11,5 місяців. 

«Це дійсно важлива подія для українського суднобудування, оскільки це перший іноземний контракт в галузі з 2013 року. Ми доклали величезних зусиль для того, щоб переконати замовника», –  зазначив генеральний директор СМГ Василь Федін.

У свою чергу директор VEKA Group BV Воут фон Вайн (Wout van Wijnen) підкреслив, що задоволений можливістю продовжити співпрацю з СМГ, адже голандці вже мають досвід будівництва на верфі СМГ.

«Рівень відповідальності та кваліфікації фахівців заслужили нашу повагу. Ми цінуємо надійність нашого українського партнера і довіряємо йому виконання цього проекту», – додав він. 

Історія партнерських відносин СМГ з VEKA Group налічує більше 10 років. За цей час СМГ побудував для VEKA 8 корпусів танкерів-хімовозів. В цілому для голландського ринку було побудовано 12 судів аналогічного класу.

Кінцевим бенефіціаром «Смарт Марітайм Груп», яка входить до «Смарт-Холдингу» є Вадим Новинський, український підприємець російського походження та депутат ВРУ.

Раніше повідомлялося, що компанія Regal Petroleum Plc, яка входить до «Смарт-Холдингу» та опосередковано належить бізнесмену Вадиму Новинському, у 2017 році отримала чистий прибуток $2,3 млн, до цього 2 роки поспіль компанія звітувала про збитки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті