Grossdorf розпочала виробнитцво гранульованих добрив для точного землеробства

Grossdorf розпочала виробнитцво гранульованих добрив для точного землеробства

Гранули вироблятимуться новим методом компактування, якй пришвидшує процес

Grossdorf розпочала виробнитцво гранульованих добрив для точного землеробства
Фото Grossdorf

Агрохімічна компанія Grossdorf відкрила виробництво багатокомпонентних твердих гранульованих мінеральних добрив загальною потужністю 35-50 тис. тонн за годину в с.Хацки (Черкаська обл.), повідомив Інтерфакс з посиланням на комерційного директора компанії Grossdorf Сергія Рубана.

«У планах компанії – нарощувати потужності виробництва до 100-150 тис. тонн на рік», – сказав він під щас офіційного відкриття виробнитцва.

Grossdorf має намір виробляти добрива на новому виробництві методом компактування: визначені компоненти під високим тиском стискуються до утворення єдиної гранули. У порівнянні з іншими методами утворення гранули компактор дозволяє оперативно змінювати компонентний склад і випускати продукти з будь-якою кількістю компонентів.

«Компанія бачить перспективу в ніші адаптивних добрив. Ми виробляємо максимально індивідуалізовану продукцію, спеціально під запити та потреби клієнтів, відповідно до їх формул, додавши необхідні компоненти», – зазначив комерційний директор.

За даними компанії, її доля на ринку КАС (Карбамідо-аміачна суміш) в Україні в 2017 році склала 15%. Після відкриття нового виробництва планується задіяти таку ж долю і в сегменті гранульованих продуктів. 

В компанії повідомили, що загальні інвестиції оцінюються в 150 мільйонів гривень.

Агрохімічна компанія Grossdorf (Черкаси) створена в 2016 році. Займається виробництвом, імпортом, транспортуванням добрив, а також наданням послуг з внесення безводного аміаку. Основна спеціалізація компанії – постачання основних добрив для точного землеробства. Потужність виробництва рідких добрив КАС складає 350 тис. тонн на годину.

Нагадаємо, уряд прагнув мінімізувати нелегальний імпорт в країну мінеральних добрив з Росії, щодо яких минулого року були вжиті антидемпінгові мита.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло