У КНДР прибрали антиамериканську пропаганду

У КНДР прибрали антиамериканську пропаганду

ЗМІ вже не критикують Трампа, Південну Корею та Японію, а на вулицях міст немає банерів та плакатів, які зображали США як імперіалістичного агресора

У КНДР прибрали антиамериканську пропаганду
фото з twitter.com/Sir_Templar

Одним із неочікуваних результатів історичного саміту між лідерами КНДР та США стало прибирання антиамериканської пропаганди з міст Північної Кореї. Про це повідомляє PJ Media.

Провокативні антиамериканські плакати замінили на позитивні та такі, які прославляють нові відносини з Південною Кореєю.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

Для ізольованої країни, громадяни якої не мають доступу до новин та інформації з навколишнього світу, державна пропаганда має неабияке значення.

Банери та плакати, розвішані по всій столиці, десятиліттями змальовували США як імперіалістичного агресора, що мріє знищити північнокорейський режим. Південна Корея та Японія також зображалися ворогами.

Але з 12 червня, коли в Сінгапурі відбувся саміт Дональда Трампа та Кім Чен Ина, ситуація кардинально змінилася.

Плакати, що зображали, як летять на Вашингтон північнокорейські ракети, зникли, так само, як і антиамериканські сувеніри, що продавали туристам. Також змінився й настрій державних ЗМІ КНДР. Новини, які колись описували Сполучені Штати як ворога, тепер не є такими критичними. Зазначається, що з березня в головній газеті КНДР Rodong Sinmun не було жодної атаки на Трампа.

Важливою зміною є і те, що новини про візити лідера країни повідомляють одразу, а не за декілька днів, як це було раніше, і більш нейтральною мовою.

«Це дивовижно, – сказав експерт з КНДР та автор матеріалів NKNews Пітер Ворд. – Загалом, нейтральне або позитивне висвітлення зарезервоване, зазвичай, для країн, з якими Пхеньян має дружні відносини».

Нагадаємо: 12 червня в Сінгапурі відбувся саміт Дональда Трампа та Кім Чен Ина, під час якого лідери США та Північної Кореї підписали спільну угоду та домовилися про покращення майбутніх відносин між країнами.

Трамп пообіцяв припинити військові навчання з Південною Кореєю, чим неабияк занепокоїв Японію, а північнокорейський лідер дав слово демонтувати ядерний полігон.

Втім, попри успішні переговори, США продовжили санкції проти КНДР.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло