«Нафтогаз» збільшує ціну на закупівлю українського газу

«Нафтогаз» збільшує ціну на закупівлю українського газу

Ціна складатиме 7 629 грн за 1000 куб. м (без ПДВ)

«Нафтогаз» збільшує ціну на закупівлю українського газу
Фото: Shutterstock

НАК «Нафтогаз України» у липні цього року планує здійснити закупівлю природного газу власного видобутку в приватних газодобувних підприємств України за ціною 7 629 грн за 1000 куб. м (без ПДВ). Про це повідомляє прес-служба НАК.

Згідно з повідомленням, у червні «Нафтогаз» оголошував тестову закупівлю газу за ціною 6 900 грн за 1000 куб. м (без ПДВ).

«Незважаючи на те, що червень традиційно є сезоном низького попиту на газ, «Нафтогаз» не отримав жодної пропозиції від постачальників газу, яких не влаштувала запропонована ціна. Тому компанія збільшила запропоновану ціну на липень», – йдеться в повідомленні.

Разом з цим у «Нафтогазі» наголошують, що, згідно з постановою КМУ від 22 березня 2017 року № 187 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу», ціна реалізації газу для забезпечення потреб населення складає 4942 грн за 1000 куб. м, без ПДВ.

Раніше повідомлялося, що «Київтеплоенерго» звернулася до суду щодо визнання підписаним договору з «Нафтогазом».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло