«Київтеплоенерго» звернулась до суду щодо визнання підписаним договору з «Нафтогазом»

«Київтеплоенерго» звернулась до суду щодо визнання підписаним договору з «Нафтогазом»

Чинне законодавство передбачає права НАК відмовляти «Київтеплоенерго» в підписанні договору

«Київтеплоенерго» звернулась до суду щодо визнання підписаним договору з «Нафтогазом»
фото Shutterstock

КП «Київтеплоенерго» звернулося до Господарського суду Києва з проханням визнати підписаним договір з НАК «Нафтогаз України» на поставку газу, повідомляє Інтерфакс-Україна із посиланням на прес-службу Київської міської держадміністрації.

«Чинне законодавство України, включаючи постанову Кабінету міністрів України №187 від 22 березня 2017 року про покладення спеціальних зобов'язань з постачання природного газу на НАК «Нафтогаз України», не передбачає права «Нафтогазу» відмовляти «Київтеплоенерго» в підписанні договору», – вважають в КМДА.

Як і раніше, в адміністрації міста пропонують «Нафтогазу» підписати угоду з «Київтеплоенерго», паралельно ведучи переговори з питання передачі боргів «Київенерго» до «Київтеплоенерго».

Як повідомлялося, «Нафтогаз України» не підписує договір з «Київтеплоенерго» в зв'язку з відмовою КМДА приймати борги «Київенерго» перед «Нафтогазом» на «Київтеплоенерго». В «Нафтогазі» підкреслюють, що така позиція КМДА вступає в протиріччя зі ст. 22 закону «Про теплопостачання».

Раніше столиця завершила перший етап прийому теплових мереж міста від «Київенерго» до «Київтеплоенерго». Столичні ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 повинні перейти від «Київенерго» до «Київтеплоенерго» на другому етапі – до 1 серпня поточного року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті