Захворіло у світі
33,978,492
Померло у світі
1,014,291
Вилікувалось у світі
23,644,768
Захворіло в Україні
213,028
Померло в Україні
4,193
Вилікувалось в Україні
94,443
Британська сонячна енергетика різко загальмувала без урядових субсидій

Британська сонячна енергетика різко загальмувала без урядових субсидій

Аналітики прогнозують, що протягом найближчих років Британії не варто сподіватися на зростання галузі

Британська сонячна енергетика різко загальмувала без урядових субсидій
фото з pixabay.com

Кількість нових сонячних енергетичних установок у Великобританії скорочується вдвічі протягом другого року поспіль внаслідок рішення влади зменшити «зелені» субсидії задля того, щоб захистити споживачів від збільшення рахунків за електроенергію. Про це повідомляє  The Energy Advocate.

Європейський регулятор торгівлі сонячною енергією SolarPowerEurope зазначив, що у Великобританії спостерігається найповільніший ріст у топ-20 сонячних енергетичних ринків і енергетичний ринок країни має найнижчі шанси на зростання в Європі в найближчі роки.

Введення нових потужностей впало в 4 рази за 2 роки. У 2015-му потужності складали 4,1 ГВт, 2016-му – 1,97 ГВт, у 2017 році – менше 1 ГВт.

Уряд Великобританії скоротив субсидії для домогосподарств, які встановлюють сонячні батареї на 65% у 2015 році. Тодішній секретар з питань енергетики та клімату Амбер Радд сказав: «Мій пріоритет – забезпечити, щоб рахунки за електроенергію для працьовитих сімей та підприємств були якомога меньшими».

Крім того, документи з осіннього бюджету на 2017 рік показали, що уряд не буде вводити жодних нових «зелених» податків до 2022 року, щоб захистити споживачів від рахунків за електроенергію, що зростають.

Про прогнози розвитку світової енергетики до 2050 року та про те, як розвиватиметься енергетичний ринок можна дізнатися з матеріалу Mind «Як сонце і вітер витісняють викопне паливо. Основни тези дослідження Bloomberg».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті