Українська авіакомпанія зможе виконувати перевезення у 219 країн світу

Українська авіакомпанія зможе виконувати перевезення у 219 країн світу

«Державіаслужба» дозволила здійснювати перевезення до США, Росії, Мексики, Італії та інших країн

Українська авіакомпанія зможе виконувати перевезення у 219 країн світу
Фото uaa-avia.com

Державна авіаційна служба України надала авіакомпанії «Україна-Аероальянс» право на експлуатацію повітряних ліній для виконання перевезень у 219 державах світу, повідомляє ЦТС.

Термін дії рішення – до 30 квітня 2020 року.

У списку з 219 позицій – суверенні держави й заморські території в Європі, Азії, Африці, Північній і Південній Америках, Австралії та Океанії. Окрім того, виконання перевезень дозволено і в Росії, Північній Кореї, Сирії.

Найбільша кількість аеропортів у країнах, де «Державіаслужба» дозволяє виконувати перельоти авіакомпанії «Україна-Аероальянс», – у США, Росії, Італії, Індонезії, Індії, Мексиці.

«Україна-Аероальянс»  перевозить гуманітарні та військові вантажі ще з 1992 року. Часто співпрацює з ООН та НАТО. У компанії є ліцензія на перевезення небезпечних вантажів.

Флот перевізника складається з 7 літаків Ан-12 вантажопідйомністю до 20 тонн. Раніше авіакомпанія експлуатувала літаки Іл-76 та Ан-26. Зараз компанії «Україна-Аероальянс» належить тільки один літак, інші взяті в лізинг в еміратського лізингодавця Cargo Air Chartering. Середній вік флоту – близько 52 років. Найновіший літак був випущений у 1970 році, найстаріший – у 1963-му. Технічне обслуговування літаків «Україна-Аероальянс» виконує компанія «Авіазар» у Білій Церкві.

Нагадаємо: нещодавдно літак Ан-225 «Мрія» перевіз перший 152-тонний контейнер з обладнанням для електростанції з Чилі до Болівії.

Читайте також: «Дохід з повітря: чому аеропорти хочуть розвивати вантажну інфраструктуру».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті