mind
Мала приватизація почнеться за планом – Саєнко

Мала приватизація почнеться за планом – Саєнко

МЕРТ та ФДМ врегулюють спірні питання

Мала приватизація почнеться за планом – Саєнко
Фото: Shutterstock

У липні цього року за планом почнеться процес малої приватизації. Спірні питання будуть врегульовані в найкоротші терміни. Про це домовилися під час наради перший заступник голови Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ) Максим Нефьодов та в. о.голови Фонду державного майна Віталій Трубаров.

Згідно з повідомленням, МЕРТ разом із НКЦПФР пропрацюють умови продажу пакетів акцій державних компаній на електронних майданчиках, уточнять деталі та умови проведення електронних аукціонів, гарантійних внесків та ін., підготують роз’ясненння питання введення інформації про умови електронних аукціонів.

«Плануємо, що на цьому тижні ФДМ підпише договори з авторизованими електронними майданчиками і вже на наступному тижні ми зможемо почати перші конкурси з продажу. Наше завдання – провести приватизацію якісно, прозоро, з максимальним економічним ефектом для підприємств, які ми передаємо в приватну власність. Усі проблемні питання ми вирішимо в рамках робочого процесу й проведемо малу приватизацію вчасно та якісно», – повідомив міністр Кабінету міністрів Олексанр Саєнко.

Раніше повідомлялося, що понад 60% об’єктів малої приватизації не можуть виставити на продаж через відсутність документів.

Всього ФДМ запропонував 5000 об'єктів малої приватизації.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті