Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
KPMG проведе аудит «Укрнафти» за 1 млн грн

KPMG проведе аудит «Укрнафти» за 1 млн грн

«Нафтогаз України» уклав договір із компанією щодо перевірки діяльності «Укрнафти» з січня 2014 по червень 2018 року включно

KPMG проведе аудит «Укрнафти» за 1 млн грн
Фото "Укрнафта"

НАК «Нафтогаз України» 6 липня уклав договір з аудиторською компанією KPMG про проведення аудиту внутрішніх бізнес-процесів «Укрнафти» і її операційної діяльності, який коштуватиме «Нафтогазу» 1 млн грн, повідомляє enkorr.

Як зазначається, тривалість аудиту не повинна перевищувати 420 робочих годин, що в перерахунку на восьмигодинний робочий день дорівнює 2,5 місяця. За умовами договору, аудитори повинні перевірити діяльність «Укрнафти» за останні 4,5 року – з січня 2014 по червень 2018 року включно.

Вартість контракту розрахована на підставі середньої погодинної ставки 2,38 тис. грн і може бути зменшена в разі дострокового завершення роботи. Однак наразі це 1 млн грн.

Нагадаємо: рішення про проведення перевірки «Укрнафти» для оцінки діяльності її менеджменту було прийнято наглядовою радою «Нафтогазу» ще 21 травня. Було зазначено, що за підсумками аудиту буде прийнято рішення про доцільність звільнення голови компанії Марка Роллінса.

Основними питаннями перевірки стануть операції з продажу нафти, газу і нафтопродуктів. Аудитори повинні перевірити ефективність укладених договорів і потенційні збитки.

Як зазначає enkorr, незважаючи на зміну голови правління «Укрнафти» в липні 2015 року, виведення коштів із компанії і сумнівні практики в проведенні аукціонів з продажу нафти і LPG збереглися. Також продовжував збільшуватися податковий борг, який із моменту зміни менеджменту зріс ще на 5 млрд грн.

Крім того, компанія продовжувала продавати вироблений зі свого газу аміак групі «Приват» з дисконтом 20-–50% від ринкової вартості.


Нагадаємо: 26 квітня Коломойський програв «Нафтогазу» в арбітражному суді в Лондоні, що може призвести до втрати контролю над «Укрнафтою». Суд дійшов до висновку, що ключові положення акціонерної угоди між «Нафтогазом» і компаніями Ігоря Коломойського з корпоративного управління «Укрнафти» не підлягають виконанню, оскільки суперечать імперативним нормам корпоративного законодавства України.

Зазначимо, що «Укрнафта» прийняла рішення про невиплату дивідендів у зв'язку з великою заборгованістю.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті