mind
Tesla Model 3 отримала функцію автопарковки, як і дорогі моделі

Tesla Model 3 отримала функцію автопарковки, як і дорогі моделі

Електромобіль паркуватиметься самостійно, варто натиснути одну лише конпку

Tesla Model 3 отримала функцію автопарковки, як і дорогі моделі
фото Clean Technica

Американський автовиробник Tesla Inc. повідомив, що в бюджетному електрокарі Model 3 відтепер зʼявиться функція автопарковки Summon. Раніше користуватися такою функцією могли виключно власники дорогих Model X і Model S, пише «Автопогляд».

Система Summon дозволяє електромобілю автоматично заїжджати в гараж або на паркувальне місце. За допомогою мобільного додатка можна віддати автомобілю команду на заїзд в гараж з подальшим самостійним вимкненням двигуна, і так само виїзд із гаража.

Функція також допоможе автомобілю припаркуватись у тісному місці на вулиці чи під стінкою. Від водія вимагається тільки натиснути одну кнопку на брелку. При цьому потрібно знаходиться на відстані не більше 12 м від автомобіля.

Доступ до функції Summon власники Model 3 зможуть отримати після оновлення бортового софту. Завантаження відповідного оновлення можна провести дистанційно за допомогою модуля бездротового зв'язку.

Tesla продовжує активно нарощувати обсяг серійної зборки Model 3. Керівництво компанії планувало вийти на виробничий показник у 5 000 одиниць електромобілів Model 3 в тиждень наприкінці минулого року.

Очікувалося, що вже в 2018 році компанія зможе збирати щотижня по 10 000 одиниць таких електрокарів. Однак показника в 5 000 одиниць Model 3 вдалося досягти компанією лише минулого тижня.

Як повідомлялося, в Україні паркінги та стоянки пристосують для електромобілів, і вже до 2030 року вони будуть обладнані відповідними зарядними станціями.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті