Захворіло у світі
160,343,184
Померло у світі
3,331,844
Вилікувалось у світі
138,122,966
Захворіло в Україні
2,129,073
Померло в Україні
46,987
Вилікувалось в Україні
1,797,136
«Укрелектромаш» планує запустити нову лінійку свердловинних електронасосів

«Укрелектромаш» планує запустити нову лінійку свердловинних електронасосів

Серійний випуск планується з серпня і на першому етапі вироблятимуть близько 2 000 одиниць на місяць

«Укрелектромаш» планує запустити нову лінійку свердловинних електронасосів
Фото: helz.ua

Харківський електротехнічний завод «Укрелектромаш» (ХЕЛЗ), що входить до Індустріальної групи УПЕК, в серпні поточного року має намір почати серійний випуск нової лінійки свердловинних електронасосів «Капітан Плюс» торгової марки HELZ, плануючи на першому етапі виробляти близько 2 000 одиниць на місяць, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«На даний момент завершуються роботи по доведенню оснащення для випуску цієї продукції», – повідомив агентству директор електротехнічного дивізіону Андрій Кізілов.

Він зазначив, що в даний час загальний ринок свердловинних насосів в Україні становить близько 300 000 одиниць на рік як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва, в основному, китайського.

Крім цього, Кізілов додав, що насоси HELZ відрізняє оптимальна моноблочна конструкція корпусу, що дозволяє знизити механічні втрати і забезпечує економію електроенергії.

Так, за його словами, на перших етапах основний ринок збуту насосів – Україна, з подальшим виходом на країни Східної Європи, де відзначається великий інтерес до такої продукції.

Лінійка свердловинних насосів «Капітан Плюс» включає 6 насосів з напором від 20 до 70 м, і покриває широку сферу застосування – промислове, міське і сільське водопостачання, системи поливу і зрошення, системи водопониження при проведенні будівельних робіт, а також системи вертикального дренажу.

Споживана потужність насосів – від 0,49 до 1,2 кВт, максимальний створюваний напір – до 100 м, об'ємна подача – до 3 кубометрів / год. Діаметр всіх насосів нової лінійки – 106 мм, маса – від 5 до 9 кг.

ХЕЛЗ «Укрелектромаш» – виробник асинхронних електродвигунів (загальнопромислових, однофазних, для приводу осьових вентиляторів), побутових поливних і свердловинних насосів, кормоизмельчителей. У 2017 році завод збільшив чистий дохід на 11% до 2016 року, до 42,74 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті